V sobotu 12.9.2020 sa nám podaril úžasný event, Vedomá žena. Cieľom eventu bolo poskytnúť nástroje, ktoré transformujú náš život.

Vystúpila terapeutka Libuša Klamová, ktorá pomáha ľuďom a ukazuje, že všetko, čo sa nám deje v živote je iba odrazom nášho vnútra.

Ak máme zlé vzťahy v rodine, s partnerom, deťmi, na pracovisku, treba hľadať emóciu v detstve, kedy sme sa tak cítili, zistíme, že kedy vznikla a môžeme ďalej na tom pracovať.

Libuša pomáha pretransformovať naše traumy, negatívne zážitky, ktoré sa nám v živote opakujú a cyklia. Osobne som zažila je terapiu a môžem povedať, že mi zmenila život ku lepšiemu, pretože sa mi prestali opakovať isté situácie.

Desatoro výživy nášho tela

RNDr. Bibi Sviežená, Phd. odborníčka na výživu nám predstavila svoje desatoro o výžive. Naučila nás, že reštrikciou jedálnička toho veľa nedosiahneme, dôležité je, čo si dávame na tanier, lebo telo nepotrebuje, aby nám iba chutilo, potrebuje vyživiť bunky, z ktorých si tvorí a skladá nové bunky. Ak ho stresujeme, obmedzujeme, tak sa potom cítime a žiaľ aj vyzeráme. Aj toto odznelo na evente: Vedomá žena.

Ako si vytvoriť nadčasový šatník

Treťou spíkerkou bola štylistka Petra Tichá. Peťa to rozbalila s tým, ako by mal vyzerať základ nášho šatníka, ktorý potrebujeme potom už iba dopĺňať o ďalšie kúsky. Prezradila, čomu sa treba vyvarovať, ktoré kombinácie áno, ktoré nie. Aké kúsky sú základom, ktoré prežijú všetky trendy a časy, ktoré určite v šatníku si treba ponechať.

Krstili sme aj náš ebook: Smoothies recepty a tipy ako mať viac energie.

Rozdávali sa ceny, ktoré skutočne potešili. Nielen terapia od Libuši Klamovej, vytvorenie jedálnička od Bibi Svieženej, konzultácia šatníka od Peťky Tichovej, cvičenie na strojoch od Tosca fit, líčenie Mary Kay. Na záver sme si vypili vínko od vinára Adama Sýkoru v degustačnej miestnosti, kde sa celý event aj konal.

Podobný event chystáme aj v budúcnosti. Ak ťa oslovil, sleduj náš Facebook, Instagram alebo Youtube a dozvieš sa viac.

Miša a Sima, Ham-pi 🙂

Vedomá žena: Aká bola Vedomá žena?

Pridaj komentár