Objednaj si balíček smoothies a štiav na podporu imunity

• vegán• vegetarián • vitarián friendly • bezlaktózový • bezlepkový

 „Chceš začať deň plný zdravia, energie a cítiť sa dobre?  Pridaj sa k nám a dopraj si niečo chutné a dobré na posilnenie imunity.  Ráno pripravíme čerstvé smoothies a čerstvé šťavy podľa toho či si vyberieš Malý (12 eur – 3 ks) alebo Veľký balíček (22 eur – 5 ks) a medzi 8.00 – 10.00 ti ho dopravíme bezpečne do pohodlia domova alebo práce.”

balíčky doručujeme v stredu a v piatok medzi 8:00 – 10:00 iba v Bratislave

smoothie,imunita balicek,flašky,smoothies,ham-pi

 

smoothie,imunita balicek,flašky,smoothies,ham-pi

 


V nasledujúcom texte nájdeš informácie o balíčku, ako ho používať a objednať. Ak máš akékoľvek otázky, napíš na mail alebo pošli správu na našom Ham-pi facebooku.


Z čoho sa skladá Ham-Pi balíček na imunitu?

V Ham-pi pijeme smoothies a dodávame energiu už 6 rokov, preto vieme ako nakombinovať smoothies a šťavy tak, aby boli chutné, plné výživy a cítili sme sa po nich dobre.  Ham-pi balíčky sú navrhnuté na posilnenie imunity, doplnenie minerálov a vitamínov.

Malý balíček obsahuje 3 ks eko flaštiečiek 250 ml objem smoothies, ktoré sú chutné výživné a cítiš sa po nich dobre.

Veľký balíček obsahuje 5 ks eko 250 ml flaštičiek, ktoré pozostávajú z 3 smoothies a z 2 čerstvých štiav.

Vhodné sú na raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru, prípadne ich môžeš rozdeliť pre celú rodinu.

ako schudnúť


Prečítaj si, čo hovoria na skúsenosti s Ham-pi balíčkami

Pani Lýdia (administratívna pracovníčka):

„Váš balíček mi, podobne ako aj kolegovi, veľmi chutil. On ho vedel porovnať aj s konkurenčnou ponukou a ocenil u vás popísané zloženie každého nápoja na štítku, takže sme vedeli, čo pijeme. Nápoje boli chutné, husté, výdatné a bohate mi stačili k pocitu sýtosti. Napriek tomu, že som ešte večer chystala jedlo pre rodinu, vôbec ma nelákalo „uzobávať“ z normálnych potravín.“

Janka Jankovičová (brand manažérka): 

„Vyskúšala som 2 dňové chudnutie – balíček a cítila som sa zvláštne, čo je prirodzená súťaž očisty. Dorazili mi farebné a veľmi chutné smoothies a čerstvé šťavičky. Balíčky chutili a keďže sa telo detoxikovalo, tak som sa cítila zvláštne, mierne bolesti hlavy, ale viem, že je to prirodzená súčasť očisty. Výsledok bol skvelý: schudla som. Odporúčam užívať kúru v domácom kľude, nie v práci, aspoň mne sa to lepšie dodržiava.“

Zuzka Buška (blogerka, podnikateľka):

„Riadim sa heslom: EAT WELL and TRAVEL. Balíček od Ham-pi je ideálny, keď potrebujem dotankovať energiu a silu na objavovanie nových zážitkov a nestíham mixovať. Vtedy sa môžem spoľahnúť na Ham-pi :)“ Zuzka je veľkou fanúšičkou smoothies, ktoré si dopriala ich aj ako zdravšiu alternatívu prípitku pre svojich svadobných hostí.

Anka Repková(speváčka)

„Ham-pi smoothies a šťavy mi veľmi chutia! Sú vyrobené zo skvelých zdravých a zaujímavo namiešaných ingrediencií. A  majú ešte aj jednu špeciálnu: lásku a pozitívnu energiu ich výrobkyni!“


Prečo piť naše Ham-pi smoothies a šťavy? 

Mixovaný nápoj, teda smoothie, obsahuje množstvo vlákniny, ktorá v tele pôsobí ako špongia, zachytáva nečistoty, ktoré sa následne odvádzajú von z tela. Pôsobí ako detoxikačný prostriedok.

Smoothies sú pripravované z výlučne rastlinných ingrediencií s rešpektovaním kombinovania ovocia iba s listovou zeleninou, nie koreňovou kvôli lepšiemu tráveniu.

Zaži zelené smoothie – silu chlorofylu – krásne vyčistí telo, krv, odstraňuje plesne z organizmu. Listová zelenina je navyše veľkých zdrojov proteínov, vlákniny a bielkovín.

Smoothies sú pripravené profesionálnym mixérom Vitamix, ktorý šetrne mixuje ovocie a zeleninu vďaka vysokému výkonu, otáčkam, ale hlavne laserom brúsenými nožmi, ktoré dokážu rozbiť steny buniek jednotlivých rastlinných zložiek (jednoduchšie vstrebávanie živín v tele).

Čerstvé šťavy,  odšťavené ovocie a zelenina neobsahujú veľké množstvo vlákniny. Šťava sa ľahko vstrebáva pôsobí ako rýchla energia. Vyrábame ovocné, ovocno-zeleninové a zeleninové šťavy.

Ak chceš vedieť viac o smoothies klikni sem.

Ako to celé funguje?

Objednávky a donášky robíme v stredy a v piatky medzi 8.00 – 10.00.

Balíček sa platí iba prevodom na náš bankový účet.

Malý balíček: 12 eur (3 ks), Veľký balíček 22 eur (5 ks) objem: 250 ml / 1ks eko flaštičky

Cena je finálna aj s dopravou a doručujeme iba v rámci Bratislavy.

ako_to_cele_funguje


Ako sa môžem cítiť počas užívania balíčka?

Každý organizmus je individuálny, nemusíš cítiť vôbec nič alebo príval energie či jemnú únavu, ale vzhľadom na to, že prebieha čistenie, tak zmeny sú prirodzené.  Pokiaľ máte závažné zdravotné problémy, odporúčame konzultovať balíček s vaším lekárom. Ham-pi balíček je navrhnutý v spolupráci s výživovým poradcom, ale pre zdravých jedincov. Odporúčame popíjať popri kúre bylinkové čaje, čistú vodu, ak je možné vyhýbať sa káve, zelenému čaju. V prípade, že vás chytí vlčí hlad (najmä večer), môžete si dať zeleninový šalát na večeru. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a vážne chorých pacientov ako kúra, iba ako doplnenie a spestrenie jedálnička.

Šetríme prírodu využívame flaštičky z kompostovateľného materiálu

Smoothies balíček od Ham-Pi ti takto zabalíme do eko fľaštičiek. Každý druh má vlastnú visačku so zložením a pribalíme ti aj krátke info o smoothies.

balicek

 

Ingrediencie sú vždy čerstvé a najmä sezónne

Hampi-balicky-grafika-na-web

Príjemnú očistu želá,

Miša Ham-pi