Tu si môžeš pozrieť ukážku z e-booku Smoothies recepty a tipy ako mať viac energie:

e-book_web_page_2

kategorie_receptov_web_smoothie_e-book

Správne namixovaný smoothie je zázračný nápoj plný vitamínov, minerálov, zdravých tukov a bielkovín. V dnešnom rýchlom svete si smoothie zaručene našlo svoje miesto. Smoothie je niečo medzi jedlom a pitím. Plné vlákniny, v tele pôsobí ako špongia, ktorá nasáva nečistoty a vyvádza ich z tela von. Preto smoothie považujeme za najlacnejší spôsob ako sa starať o svoje zdravie. Našich 6 rokov pôsobenia v oblasti smoothies sme zhmotnili to tohto e-booku. Recepty máme overené našimi spokojnými klientmi a chutili deťom, mladým, dospelým aj seniorom. Do e-booku prispela odborným pohľadom aj RNDr. Barbara Sviežená, PhD., odborníčka na výživu, klikni ak chceš vedieť viac. Rozobrala výhody smoothies, správne pitie smoothies, ale aj špecifiká trávenia, ktoré môžu uškodiť.

Jednoduchý a praktický dizajn oceníš najmä ak máš rád prehľadnosť. Recepty sú rozdelené do kategórií podľa toho či chceš posilniť imunity,. chudnúť, vyživiť pleť a vlasy, raňajkovať alebo sa chystáš cvičiť. V úvode nájdeš nie len pohľad RNDr. Barbary Svieženej, PhD., ale aj praktické tipy ako doplniť energiu a úsmevné citáty ťa prevedú takmer celou knihou. Priateľský dizajn ťa hneď chytí za srdce, to mi ver!

Pozri si referencie firiem a ľudí, ktorí Ham-pi smoothie už ochutnali.

 

Veľmi sa mi páči spracovanie a typy smoothie receptov, ktoré dali dokopy Miška so Simonou.  Nedávno som sa začala intenzívnejšie venovať zdravšiemu životnému štýlu, a tento e-book mi prišiel naozaj vhod – najmä aby som sama nemusela vymýšľať rôzne kombinácie 🙂
Peťa, stylistka a milovníčka módy


„Približne pred polrokom ma Miška vtiahla do sveta smoothies a Ham-pi, za čo som veľmi vďačná. Zdravej strave som nevenovala veľkú pozornosť, no Miška mi ukázala, ako to ide jednoducho a hlavne chutne.
Knihu by som odporučila všetkým, ktorí nemajú skúsenosti so správnym kombinovaním ovocia, zeleniny a semienok. Verím, že kniha poskytne každému ten spravny smoothies recept.“
Patrícia, študentka


„E-book prelúskaný… veľmi pekne spracované…super veci napísané-popísané. Veľmi dobre sa to čítalo ❤️
 
Ináč… veľký palec hore 👍🏻
Naozaj veľmi pekne spracované.
Gratulujem a veľa veľa úspechov prajem.“
Lucka, žije v Taliansku
 
 

 Kto je Ham-pi?

IMG_8003_small-_kruh

Ham-pi je životný štýl, ktorý dodáva energiu. Už 6 rokov prinášame energiu do firiem v podobe smoothies workshopov, odborných prednášok na zdravú výživu či smoothies donášiek pre firmy i jednotlivcov.
Ham-pi sme my, Miša a Sima 🙂
Viac o Ham-pi sa dozvieš tu na tomto odkaze. 
Ak miluješ smoothies ako my, sleduj náš Ham-pi youtube kanál a pozri si viac smoothies receptov tu.

kupit_button