Smoothies od Ham-Pi spolu s vami už 6 rokov

• farebné • hravé • výživné • chutné • vegánske • eko

„Dodávame energiu firmám, korporáciam, ale aj individuálcom v podobe smoothies, čerstvých štiav či zdravých snackov. Učíme ako začať deň, aby vám nechýbala energia prostredníctvom našich workshopov, odborných prednášok o výžive a vieme vytvoriť smoothies namieru pre oživenie eventov. Jednoducho sme tu pre vás či pre teba, v práci či u teba doma už 6 rokov.“

Ako to celé začalo? 

Vždy som chcela robiť svoje vlastné projekty, ktoré majú vyšší zmysel a pomáhajú ľuďom. Ham-Pi nie je len o smoothies, ale je to životný štýl. Ham-Pi tvorí, vymýšľa a chce pomáhať. Pred šiestimi rokmi som si kúpila vysokorýchlostný mixér Vitamix. Začala som skúšať nové recepty a všelijaké „mňamky”. Keď sa ku mne po prvý krát dostal recept na smoothie, hneď som ho musela vyskúšať. Preto rada hovorím, že smoothie prišiel ku mne, nie ja k nemu. Smoothies som odvtedy mixovala pravidelne pre seba aj moju rodinu. Všetkým chutili a cítili sme sa po nich skvelo. Keď som videla ako mi smoothies napravili trávenie, ako sa mi skrášlila pleť a moje vlasy začala som ich odporúčať ďalej svojím blízkym. Im sa však smoothies nechcelo vyrábať a tak ma začali oslovovať, aby som im smoothies pripravovala každý deň čerstvé. Takto sa rozbehli moje prvé „smoothie donášky”. Postupne som testovala rôzne kombinácie ovocia a zeleniny. Vytvorila som si recepty, ktoré majú svoju kvalitu a sú vhodné ako pre deti, ľudí v mladom či v strednom veku, tak pre seniorov. Zistila som, že smoothie nie je iba aktuálny hit sezónny, ale pri jeho vylepšení a zdokonalení zloženia vie byť plnohodnotným výživovým doplnkom. Na tejto ceste som stretla „parťáčku” Simu, ktorá výborne dopĺňa Ham-pi koncept svojimi kreatívnymi nápadmi a krásnou grafikou. Spolu teraz tvoríme Ham-Pi životný štýl, ktorý ti dodáva energiu.

Smoothie pre deti a rodinu

Keďže som mama desaťročnej Siennky, tak viem, že smoothie je úžasná vec na skrytie vitamínov a minerálov pre naše detičky ale aj vyberavé polovičky. Naša dcérka smoothie miluje a pýta si ho každý deň, na čo som veľmi hrdá. Smoothies vedia byť krásne farebné a hravé. Môžete si ich pripravovať spolu s dieťaťom tak ako to robíme aj my so Siennkou. Najviac si to spolu užijeme pri zdobení a potom pri spoločnom pití. Smoothie, dodáva príval veľkej energie načo si veľmi ľahko zvyknú aj naše polovičky. S kockou ľadu dokážete vytvoriť svieži nápoj, ktorému určite neodolá ani ten najväčší mlsný jazýček.

Ham-pi pre firmy

Uvedomila som si, že smoothie vie rýchlo nahradiť aj kávu či silný čaj, spoločníka nejedného človeka v kancelárii. Veľa z nás pracuje v málo vetraných miestnostiach pod umelým osvetlením, čo uberá veľa energie. A tak nejak sa z malej myšlienky vyvinul veľký projekt v podobe workshopov a smoothies donášok do firiem. Ham-Pi sa stalo súčasťou „Zdravých dní” nejednej firmy. Workshopy sme postupne vylepšili a prispôsobili potrebám ľudí. Snažíme sa vytvoriť a pripraviť krásny, svieži deň na mieru pre zamestnancov firiem. Spolu pripravujeme smoothies či zdravé mňamky. Učíme zamestnancov zdravému životnému štýlu prostredníctvom odbornej interaktívnej prednášky alebo spoločne cvičíme jogu.  Workshopy sú naozaj kreatívne miesto, kde sa zamestnanci radi odreagujú. Sme tu pre vás vo firmách, ale môžeme byť aj súčasťou eventov, konferencií, seminárov a oživiť deň so smoothies na mieru aj s vašou vlastnou etiketou.

IMG_8003_small (24)


Hlavnou myšlienkou Ham-pi je šíriť osvetu životného štýlu, ktorý dodáva energiu a robiť to, čo nás baví

Vaša Miša a Sima z Ham-pi

[Best_Wordpress_Gallery id=“102″ gal_title=“mix_o_hampi“]