Prinesieme vám chutné a šťavnaté smoothie priamo do vašej kancelárie

• benefit do práce • donáška • green smoothie • colorful smoothie • eko • vegánske

„ Chcete vašim zamestnancom dopriať zdravú motiváciu? Chcete im ponúknuť zaujímavý benefit? Krémové smoothies z farebného ovocia, chutné zelené či viac farebné smoothies s pridaním superfoods, zaručene bez laktózy. Doprajte im donášku do firmy. Vždy z čerstvého ovocia a zeleniny, ktoré vás nakopnú do nového dňa. Objednajte si našu donášku a my vám pripravíme zaručene čerstvé smoothies aj niekoľko krát do týždňa priamo na vaše pracovisko. Využívame eko dopravu a eko obaly. ” 

IMG_8003_small (39)

Chcete pre vašich zamestnancov to najlepšie? Chcete im dopriať výživný benefit v podobe smoothies? Objednajte si našu donášku a my všetko zariadime za vás. Vytvoríme vám smoothies podľa vašej chuti. Skoro ráno namixujeme čerstvé ovocie a zeleninu, bezpečne zabalíme do eko pohárov a kurier na bicykli vám donesie smoothies až do kancelárie.  Sviežu energiu od Ham-Pi si môžete dopriať pravidelne a vaši zamestnanci tento benefit určite ocenia.

Smoothie je skvelý nápoj, ktorý keď je správne namiešaný, tak poskytne potrebné výživné látky hneď ráno a výsledkom sú spokojní, vyživení a efektívni  zamestnanci.

Cena donášky

Tak ako aj vy, naši klienti, tak aj donášky pre vás sú individuálne a jedinečné. Cena závisí od množstva smoothies či preferovaných ingrediencií. Preto nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať pre vašu individuálnu cenovú kalkuláciu. Tešíme sa na spoluprácu.

Ak chceš vedieť viac o smoothies klikni sem.