20170615_Queens-Birthday-Party-231

Ham-pi smoothie

#farebné#hravé #výživné #chutné

„Dodávame energiu firmám, korporáciam, ale aj individuálcom v podobe smoothies, čerstvých štiav, zdravých raňajok, učíme ako začať deň, aby nechýbala energia v našich workshopoch či vieme vytvoriť smoothie pre oživenie eventov.“

6-ročné skúsenosti a výborné výsledky s pravidelným pitím smoothies 

20200305_093131

Vždy som chcela robiť svoje vlastné projekty, ktoré majú vyšší zmysel a pomáhajú ľuďom. Smoothie prišiel ku mne, nie ja k nemu, keď som si pred šiestimi rokmi kúpila vysokorýchlostný mixér Vitamix a začala som skúšať smoothies a mixované „mňamky“, po ktorých som sa výborne cítila a odporúčala som ich ďalej.  Lenže moji známi a priatelia nemali čas si vyrábať smoothies sami alebo sa im to veľmi nechcelo a tak ma oslovili, aby som im smoothie pripravovala každý deň čerstvé. Tak sa rozbehli moje „smoothie donášky“, vďaka ktorým som si otestovala ich skvelé účinky na deťoch, ľuďoch v mladom i strednom veku až po seniorov. Bola som svedkom zlepšenia trávenia, zrýchlenia metabolizmu, vylepšenia stavu pleti a pokožky ako takej a tiež zvýšenej kvality vlasov. Tak som zistila, že smoothie nie je iba módny výstrelok, ale pri jeho vylepšení a zdokonalení zloženia vie byť plnohodnotným výživovým doplnkom. A na ceste som stretla „parťáčku“ Simu, ktorá výborne dopľňa Ham-pi koncept svojimi kreatívnymi nápadmi a krásnou grafikou.

deti a smoothies
deti a smoothies

Smoothie pre deti a rodinu

Keďže som mama deväť ročnej Siennky, tak viem, že smoothie je úžasná vec pre skrytie vitamínov a minerálov pre naše detičky a polovičky. Naša dcérka smoothie miluje a pýta si ho každý deň, na čo som veľmi hrdá 🙂 A na smoothie, príval veľkej energie si veľmi ľahko zvyknú aj naše polovičky.

DSC_0123

Ham-pi pre firmy

Vedela som, že chcem dodávať energiu firmám, ich zamestnancom, ale aj zamestnávateľom, pretože sú to ľudia, ktorí trávia v kancelárii veľa času a káva a silný čaj je často „spoločníkom“ a ukázať, že sa to dá aj inak, výživnejšie, farebnejšie a „hravejšie“. A nejakdo prirodzene sa vyvinuli: smoothie workshopy, kde učíme ako si vyrobiť rýchle a chutné smoothies, čerstvé šťavy či zdravé raňajky, prepojené s cvičením power jógy alebo s muzikoterapiou alebo vieme vymyslieť smoothie na mieru s vašou vlastnou etiketou a textom, ktorý oživí konferencie, semináre či iné eventy a zaujme vašich potenciálnych klientov.

imag5662

Hlavnou myšlienkou Ham-pi je šíriť osvetu životného štýlu, ktorý dodáva energiu a robiť to, čo nás baví 🙂 Vaša Miša a Sima Ham-pi 🙂

_DSC5337

www.hampi.sk