Smoothie workshopy ušité na mieru

• workshopy • smoothies • prednášky • zdravé snacky • pohyb

„Máte pocit, že sú vaši zamestnanci unavení, letargickí a bez energie? Majú sedavé zamestnanie a boľavú chrbticu či šiju? Doprajte im kreatívny smoothie workshop. Smoothie workshop môže byť súčasťou ‚Zdravého dňa‘ vo vašej firme alebo milé spestrenie napríklad ako benefit pre zamestnancov. Ideálny je workshop aj ako teambuilding (indoor či outdoor). Z vlastnej skúsenosti vieme, že každý klient má individuálne potreby, ktorým sa radi prispôsobíme. Dôležité je, aby ste boli spokojní a aby sme vás nabili novou sviežou energiou. Ham-Pi nie je len o smothies, je to životný štýl, ktorý dodáva energiu. ”

IMG_8003_small (24)

Dodajte si energiu v podobe Smoothies workshopu

Každý workshop je individuálny a ušitý na mieru pre klienta. Základom je, aby sme spestrili vašu každodennú rutinu a priniesli hravú a sviežu energiu na vaše pracovisko.  Na Smoothie workshope sa môžete naučiť hravou formou ako si vyrobiť jednoduché, výživné a chutné smoothies. Účastníci si môžu výrobu smoothie buď vyskúšať alebo ju  prenechať tímu Ham-pi. Popri výrobe ich poučíme o zložení rôznych smoothies.

Smoothie workshop môže byť obohatený o prednášku, office cviky či rýchle snacky

Prednáška je na tému o zdravom stravovaní a výžive. Pripravená našou odborníčkou na výživu „Bibi”,  RNDr. Barbarou Svieženou, PhD. Na prednáške vás naučí ako si zostaviť zdravý tanier a pomôžeme sa vám zorientovať vo svete zdravej výživy. Ako bonus dostanete receptár. V receptári nájdete naše overené recepty na smoothies a zdravé snacky.

Office cviky pozostávajú z jednoduchých cvikov na rozprúdenie energie a uvoľnenie stuhnutých svalov. Vždy sú predvádzané nami a nakoniec si každý účastník odnesie malú info kartičku s ilustráciami jednotlivých cvikov pre lepšie zapamätanie.

Rýchle snacky sú obľúbené spestrenie workshopu. Okrem smoothies si účastníci pochutnajú aj na ľahkých nátierkach (cícerová nátierka, bryndzová,…) podávaných na čerstvom kváskovom chlebíku.

Cena workshopu

Tak ako aj vy, naši klienti, tak aj workshopy pre vás sú individuálne a jedinečné. Cena závisí od počtu zúčastnených ľudí, preferovaných ingrediencií či si želáte iba samotný workshop alebo si želáte kombináciu workshopu s prednáškou, rýchlymi snackmi či office cvikmi.  Preto nás neváhajte kontaktovať pre vašu individuálnu cenovú kalkuláciu. Tešíme sa na spoluprácu.

Ak chceš vedieť viac o smoothies klikni sem.

objendnajworkshop2

 

[Best_Wordpress_Gallery id=“38″ gal_title=“Workshopy“]