20170615_Queens-Birthday-Party-231

Ham-pi smoothie

#colourful#playful #nurients full #tasty

“We are delivering energy to companies, corporate in the form of smoothies, fresh juices, healthy breakfast.  We teach how to start a day with the energy in our workshop or we can refresh your events with the good and healthy stuff.”

Hello, my name is Michaela.  Welcome in Ham-pi space, where try to put everything which brings your energy high.

I ve always wanted to do my own project, which make send and help to people. The smoothie came to me out of blue. I bought a professional Vitamix blender, 4 years ago. I tried different recipes, evolved my own – using natural water, herbs, … and could see very good results in digestion, fast metabolism, better skin and hair. I highly recommended to everyone to make their own smoothies every single day but my friends and relatives did not have time or professional blender and asked me to do it for them. That s how my Ham-pi smoothie journey has started with smoothie deliveries to their houses. It felt like in America going from house to house to deliver. Thanks to that I ve tested smoothies on everyone from kids, young people, adults and even older seniors. And the results, amazing, people felt better, the health s got better.

Vždy som chcela robiť svoje vlastné projekty, ktoré majú vyšší zmysel a pomáhajú ľuďom. Smoothie prišiel ku mne, nie ja k nemu, keď som si pred 4 rokmi kúpila vysokorýchlostný mixér Vitamix a začala som skúšať smoothies a mixované “mňamky”, po ktorých som sa výborne cítila a odporučila som ich ďalej.  Lenže moji známi a priatelia nemali čas si vyrábať smoothies sami alebo sa im to veľmi nechcelo a tak ma oslovili, aby som im smoothie pripravovala každý deň čerstvé. Tak sa rozbehli moje “smoothie donášky”, vďaka ktorým som si otestovala ich skvelé účinky na deťoch, ľuďoch v mladom i strednom veku až po seniorov. Bola som svedkom zlepšenia trávenia, zrýchlenia metabolizmu, vylepšenia stavu pleti a pokožky ako takej a tiež zvýšenej kvality vlasov. Tak som zistila, že smoothie nie je iba módny výstrelok, ale pri jeho vylepšení a zdokonalení zloženia vie byť plnohodnotným výživovým doplnkom.

deti a smoothies
deti a smoothies

Smoothie pre deti a rodinu

Keďže som mama 7ročnej Siennky, tak viem, že smoothie je úžasná vec pre skrytie vitamínov a minerálov pre naše detičky a polovičky. Naša dcérka smoothie miluje a pýta si ho každý deň, na čo som veľmi hrdá 🙂 A na smoothie, príval veľkej energie si veľmi ľahko zvyknú aj naše polovičky, určite neváhajte ich robiť pre svojich drahých a namiešajte im veľa anitoxidantov, potom sa vám to vráti všetká snaha späť.

DSC_0123

Ham-pi pre firmy

Vedela som, že chcem dodávať energiu firmám, ich zamestnancom, ale aj zamestnávateľom, pretože sú to ľudia, ktorí trávia v kancelárii veľa času a káva a silný čaj je často “spoločníkom” a ukázať, že sa to dá aj inak, výživnejšie, farebnejšie a “hravejšie”. A nejakdo prirodzene sa vyvinuli: smoothie workshopy, kde učíme ako si vyrobiť rýchle a chutné smoothies, čerstvé šťavy či zdravé raňajky, prepojené s cvičením power jógy alebo s muzikoterapiou alebo vieme vymyslieť smoothie na mieru s vašou vlastnou etiketou a textom, ktorý oživí konferencie, semináre či iné eventy a zaujme vašich potenciálnych klientov.

imag5662

Hlavnou myšlienkou Ham-pi je šíriť osvetu životného štýlu, ktorý dodáva energiu a robiť to, čo nás baví 🙂 Vaša Miša a tím Ham-pi 🙂

_DSC5337

 

www.hampi.sk