Chceš začať deň plný zdravia, energie a cítiť sa dobre?  Pridaj sa k nám a urob si jednodňovú očistu, ktorá sa dá vydržať. Ráno pripravíme čerstvé smoothies a čerstvé šťavy – 6 flaštičiek, ktoré piješ namiesto jedla. Sú sýte a chutné, dá sa to vydržať a výsledky sú potom neuveriteľné 🙂

#vegán #vegetarián #vitarián friendly #bezlaktózový #bezlepkový

1 dňový detox balíček

objednaj


V nasledujúcom texte nájdeš informácie o balíčku, ako ho používať a objednať. Ak máš akékoľvek otázky, napíš na mail alebo pošli správu na našom Ham-pi facebooku.


Na čo je dobrý takýto balíček? Detox a chudnutie

Je na tebe ako ho zakomponuješ do svojho života. Ak ho zaradíš do bežného jedálnička, bude fungovať ako doplnenie energie, vitamínov a minerálov a potrebnej výživy. Je vhodný najmä vo chvíľach, keď sa cítiš akoby tvoj imunitný systém nevládal alebo máš málo energie, pretože v práci je toho na tvojich pleciach naozaj veľa alebo ti v škole naložili veľké množstvo skúšok a projektov. Tvoje telo vždy povie ako sa cíti a čo potrebuje a v tom momente mu to treba dodať 🙂

Ak sa rozhodneš balíček užívať ako kúru a nahradíš pevnú stravu tekutou z čerstvých štiav a smoothies, ručička váhy by sa mala posunúť nižšie, telo sa začne čistiť, upratovať nežiadúce látky z tela, nastáva odvodnenie a regenerácia organizmu. Nastáva detox, ale aj naštartovanie chudnutia, čo predstavuje aj najlepší začiatok pre nastavenie zdravšej stravy po dokončení balíčka. Každý máme individuálny organizmus, spaľovanie, a očista organizmu je u každého osobitá. Odporúčané je robiť si očistu aspoň 1x do týždňa, teda ostať iba na tekutej strave alebo minimálne 1x do mesiaca.

ako schudnúť


Prečítaj si, čo hovoria na balíček tí, čo ho už vyskúšali

14489638_10211128967648211_1133241729_oPani Lýdia (administratívna pracovníčka): „Váš balíček mi, podobne ako aj kolegovi, veľmi chutil. On ho vedel porovnať aj s konkurenčnou ponukou a ocenil u vás popísané zloženie každého nápoja na štítku, takže sme vedeli, čo pijeme. Nápoje boli chutné, husté, výdatné a bohate mi stačili k pocitu sýtosti. Napriek tomu, že som ešte večer chystala jedlo pre rodinu, vôbec ma nelákalo „uzobávať“ z normálnych potravín.“

Janka Jankovičová (brand manažérka): „Vyskúšala som 2 dňové chudnutie – balíček a cítila som sa zvláštne, čo je prirodzená súťaž očisty. Dorazili mi farebné a veľmi chutné smoothies a čerstvé šťavičky. Balíčky chutili a keďže sa telo detoxikovalo, tak som sa cítila zvláštne, mierne bolesti hlavy, ale viem, že je to prirodzená súčasť očisty. Výsledok bol skvelý: schudla som. Odporúčam užívať kúru v domácom kľude, nie v práci, aspoň mne sa to lepšie dodržiava.“

Zuzka Buška (blogerka, podnikateľka): „Riadim sa heslom: EAT WELL and TRAVEL. Balíček od Ham-pi je ideálny, keď potrebujem dotankovať energiu a silu na objavovanie nových zážitkov a nestíham mixovať. Vtedy sa môžem spoľahnúť na Ham-pi :)“ Zuzka je veľkou fanúšičkou smoothies, ktoré si dopriala ich aj ako zdravšiu alternatívu prípitku pre svojich svadobných hostí.

Anka Repková(speváčka): „Ham-pi smoothies a šťavy mi veľmi chutia! Sú vyrobené zo skvelých zdravých a zaujímavo namiešaných ingrediencií. A  majú ešte aj jednu špeciálnu: lásku a pozitívnu energiu ich výrobkyň!“

Hector Loco(outdoor tréner, motivátor, showman) Pozri si „videjko„od Hectora a dozvieš sa viac 😉


Prečo piť Ham-pi smoothies a šťavy? 

  • Mixovaný nápoj, teda smoothie, obsahuje množstvo vlákniny, ktorá v tele pôsobí ako špongia, zachytáva nečistoty, ktoré sa následne odvádzajú von z tela. Pôsobí ako detoxikačný prostriedok.
  • Smoothies sú pripravované z výlučne rastlinných ingrediencií s rešpektovaním kombinovania ovocia iba  s listovou zeleninou, nie koreňovou kvôli lepšiemu tráveniu.
  • Zaži zelené smoothie – silu chlorofylu – krásne vyčistí telo, krv, odstraňuje plesne z organizmu. Listová zelenina je navyše veľkých zdrojov proteínov, vlákniny a bielkovín.
  • Smoothies sú pripravené profesionálnym mixérom Vitamix, ktorý šetrne mixuje ovocie a zeleninu vďaka vysokému výkonu, otáčkam, ale hlavne laserom brúsenými nožmi, ktoré dokážu robiť steny buniek jednotlivých rastlinných zložiek (jednoduchšie vstrebávanie živín v tele)
  • Čerstvá šťava – odšťavené ovocie a zeleniny neobsahuje vlákninu alebo iba minimálne množstvo. Šťava pôsobí ako rýchla energia, vstrebáva sa hneď do krvi. Vyrábame ovocné, ovocno-zeleninové a zeleninové šťavy.

Ako to celé funguje?

Ham-pi balíček si môžeš objednať cez náš eshop. A vyzdvihnúť od 8.00 – 12.00 na Mariánskej 8 v Bratislave.

Balíček sa platí iba prevodom na náš bankový účet.  Cena je finálna.


Ako sa môžem cítiť počas užívania balíčka?

Každý organizmus je individuálny, nemusíš cítiť vôbec nič alebo príval energie či jemnú únavu, ale vzhľadom na to, že prebieha čistenie a detox, tak zmeny sú prirodzené.  Pokiaľ máte závažné zdravotné problémy, odporúčame konzultovať balíček s vaším lekárom. Ham-pi balíček je navrhnutý v spolupráci s výživovým poradcom, ale pre zdravých jedincov. Odporúčame popíjať popri kúre bylinkové čaje, čistú vodu, ak je možné vyhýbať sa káve, zelenému čaju. V prípade, že vás chytí vlčí hlad (najmä večer), môžete si dať zeleninový šalát na večeru. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a vážne chorých pacientov.

Šetríme prírodu – flaštičky sú z kompostovateľného materiálu – kukuričného škrobu

_vyr_619NaKu-Flasche-250

Ingrediencie sú sezónne:

Hampi-balicky-grafika-na-web

Príjemnú očistu želá

Miša Ham-pi